Neexistuje žiadny univerzálny návod, ako byť správnym rodičom. Zdá sa však, že niektorí ľudia by skutočne deti mať nemali, keďže ich starostlivosť a výchovu berú na ľahkú váhu. Aj z tohto dôvodu zomrelo iba 5-ročné dievčatko, ktoré doplatilo na chybu matky životom.

Tragédia sa udiala v americkom Colorade, keď prišli matku Stephanie Alvarado navštíviť dvaja bratranci. V byte sa nachádzala aj jej 5-ročná dcérka Sophie, ktorá sa hrala v izbe. Príchod príbuzných však nebol náhodný, keďže trojica v obývačke fajčila crack pomocou upravenej plastovej fľaše, ktorá zohrávala rolu fajky.

Použitá fľaša s vodou sa neskôr dostala do rúk dievčatka, ktoré sa z nej napilo. Časť tekutiny síce vypľulo, no účinky boli okamžité. Sophie povedala mame, že vidí duchov a má zlé sny. Tá ju však nezobrala do nemocnice, keďže sa bála, že jej dieťa po odhalení pravdy odoberie sociálka. Dcérku tak zabalila do deky, dala jej mlieko, modlila sa pri nej a čítala jej z Biblie.

Stephanie išla na pohotovosť až vo chvíli, kedy dieťa prestalo dýchať. O pár hodín neskôr dievčatko zomrelo. Príčinou smrti bolo predávkovanie metamfetamínom a následný infarkt. Matka je obvinená z týrania dieťaťa a držania zakázaných návykových látok.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: patch.com  |  Foto: Twitter, Facebook/Alec Christian Larson, YouTube