Paisley bolo normálne a zdravé 7-ročné dievčatko z Južnej Karolíny. Po odporúčaní lekára muselo podstúpiť rutinnú operáciu krčných mandlí. Všetko sa ale skončilo obrovskou tragédiou.

Malá 7-ročná Paisley z Južnej Karolíny musela v piatok na odporúčanie lekára podstúpiť v Greenwoode operáciu mandlí. Po uspatí jej mandle vybrali, no stav dievčatka sa minútu na to zhoršil a pacientka nečakane zomrela: “Jej srdiečko sa pravdepodobne zastavilo počas operácie. Pred ňou nemala žiadny strach,” hovorí podľa CNN zdrvená stará mama Mary.

Slová rodiny hovoria jasne o tom, že Paisley bola aktívne dieťa plné energie a pred operáciou netrpela žiadnymi zdravotnými problémami. Okrem iného tancovala Hip-Hop, chodila na gymnastiku či hrávala softball. Z obrovskej straty je zdrvená aj teta malej Paisley: “Moje dievčatko! Slová nedokážu vyjadriť, ako veľmi nám chýbaš. Dávaj tam hore na nás pozor,” odkázala na sociálnej sieti.

Nešťastní rodičia teraz čakajú na výsledky nariadenej pitvy, ktorá by pomohla objasniť záhadné a náhle úmrtie ich pokladu. V jednej veci ale majú jasno: “Nerozumiete, prečo sa stanú takéto veci, no my vieme, že to bol Boží plán. A to je jediná vec, ktorá nám cez to pomôže prejsť, pretože vieme, že to bol Boh,” dodali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: edition.cnn.com │ Foto: YouTube/FOX Carolina News