Len 8-ročné dievčatko si muselo pred smrťou prejsť doslova peklom. Jeho otec a ďalšie dve ženy mali malú Raylee utýrať k smrti. Polícia zverejnila aj detaily zverstiev, ktoré vykonali bezbrannému dieťaťu.

8-ročná Raylee JoLynn Browning zo Západnej Virgínie žila v dome so svojím otcom Martym, jeho priateľkou Julie a sestrou Sherie. Hoci sa mali o bezbranné dievčatko príkladne starať, neurobili tak. Namiesto toho chodilo do školy pravidelne s modrinami či poraneniami a skončilo aj hospitalizované. Na rodinu bol niekoľkokrát zavolaný aj sociálny úrad, no dieťa ostávalo naďalej v dome.

V decembri 2018 skončilo dievčatko v nemocnici s početnými poraneniami, ktoré si malo podľa otca spôsobiť pádom počas vychádzania z vane. Bohužiaľ, Raylee následne zomrela a nemocnica potvrdila diagnózu, ktorou je otrava krvi. Polícia ale podľa slov TheSun napokon prišla na klamstvá otca aj žien vďaka nezhodným výpovediam.

Trojica teraz čelí závažným obvineniam a postaví sa pred súd. Hrozné detaily o tom, ako sa správali k dievčatku, potvrdilo ďalšie dieťa, ktoré rovnako žilo v dome. Raylee dospelí bránili v jedení jedla ako aj pití vody. Mali ju mlátiť kovovými predmetmi či opaskami a často ju fyzicky trestali: „Prichytila som ju párkrát, ako pije vodu z toalety. Cítim, že tú infekciu dostala z tej vody. Povedala som jej, že tá voda je špinavá, ale zrejme bola tak veľmi smädná,“ dodalo.

Zosnulá mala podľa slov doktora užívať 7 typov liekov, ktoré boli určené na liečbu autizmu a porúch nálad. Traja obvinení tvrdili, že Raylee trpela sebapoškodzovaním od dvoch rokov. Pravda však vyšla najavo, aj keď neskoro.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube/Janice Wriston