Nevinná detská hra sa zmenila na drámu a boj o holý život. Dievčatko (3) sa hralo so svojím starším bračekom (4) na schovávačku, no vybralo si veľmi nešťastné miesto. Vo vzduchotesnej pračke ju počul kričať len braček…

Detská hra malej Kloe McIver s bračekom sa takmer skončila tragédiou. Pri hre na schovávačku sa rozhodla ukryť v novej modernej práčke rodičov, zatiaľ čo ony ešte spali v posteliach: “Pokazila sa nám stará práčka, a tak manžel kúpil túto s predným plnením. Večer sme ju nainštalovali a upozornili deti, aby sa jej nedotýkali,” prezradila pre Metro mamička. Keď sa však Kloe dostala do bubna práčky, nešťastnou náhodou sa zavrela vnútri a začala sa dráma.

Práčka zapla jeden zo svojich programov a pomaly sa začala plniť vodou. Vystrašené dievčatko zúfalo kričalo o pomoc, no za vzduchotesnými dverami ju nebolo počuť. Jediný, kto videl celé nešťastie, bol práve jej o rok starší braček, ktorý okamžite duchaprítomne utekal zobudiť rodičov. Tí po jeho pár slovách pochopili, čo sa stalo a utekali ozlomkrky ku práčke, aby ju vypli.

Dievčatko sa im podarilo vyslobodiť a, našťastie, bolo okrem pár škrabancov a mokrých šatičiek v poriadku. Mamička z amerického mesta Conifer sa po tomto otrasnom incidente rozhodla varovať aj ostatné matky, aby si na podobné veci dávali pozor a jej príspevok už zdieľalo približne 300 000 ľudí. Sama si však stále vyčíta, že stačilo málo a všetko mohlo skončiť tragédiou.

Zdroj: metro.co.uk │ Foto: Facebook