Dvojica sa vybrala na prvú dovolenku so svojou dcérkou Rose, ktorá mala v tom čase iba šesť mesiacov. Rodinnej dovolenky sa zúčastnili aj starí rodičia, ktorí si tak mohli svoju vnučku naplno užiť. Spoločne si vychutnali výnimočné chvíle, pričom si spravili aj spomienkové fotografie. Vďaka za ne! Malému dievčatku totiž zachránili život.

Rodina sa tešila, že si užila spoločnú dovolenku, ktorá dopadla presne podľa predstáv. Po príchode domov si starý otec prezeral fotografie, keď mu zostal zrak na jeho milovanej vnučke. V prípade, že fotíte s bleskom, väčšina ľudí má na snímkach červené oči. Iba šesťmesačné dievčatko však malo na záberoch jedno oko biele. Táto anomália mu nedala spať a rozhodol sa na to upozorniť svojho syna, otca Rose.

Rodičia nič nenechali na náhodu a navštívili lekára. Vyšetrenia preukázali, že najmladší člen rodiny má nádory v oboch očiach. Našťastie, vďaka včasnej diagnóze bola dieťatku okamžite nasadená liečba, pričom muselo absolvovať operáciu, kde mu vybrali aspoň nádor z jedného oka. Aj napriek tomu, že na druhé očko nevidí, teší sa dobrému zdraviu, pričom nedávno oslávila štvrté narodeniny.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: devonlive.com  |  Foto: Twitter, YouTube