Disney predstavuje nový film Sám doma: Toto je náhrada za Kevina!

Dátum:

V roku 1990 pobláznila celý svet dnes už kultová vianočná komédia Sám doma, kde si hlavnú úlohu zahrala vychádzajúca detská hviezda Macaulay Culkin. Príbeh o malom chlapcovi, ktorý zostal počas sviatkov opustený vo veľkom dome, si získal priazeň divákov a rok čo rok sa neodmysliteľne vracia na televízne obrazovky.

Z 10-ročného Macaulaya Culkina urobil film Sám doma a o rok neskôr Sám doma II. celosvetovú hviezdu, avšak herecká kariéra mladíka šla časom do ústrania. Po viacerých pokračovaniach komédie s nie priaznivými diváckymi ohlasmi, prichádza tento rok Disney s nečakaným počinom Home Sweet Home Alone, kde Kevina nahrádza Archie Yates. Ten stvárni desaťročného chlapca menom Max Mercer.

Jeho rodina tento raz odcestuje na Vianoce do Tokia, pričom nedopatrením ostáva vo veľkom dome bez dozoru. Ako to už v ságe Sám doma býva, na usadlosť si urobia zálusk zlodeji, pred ktorými musí dieťa dom ochrániť pomocou dôsledného plánu. V novom filme sa objavia Ellie Kemper, Rob Delaney, Timothy Simons, Ally Maki, Pete Holmes či Kenan Thompson. Vo svojej starej úlohe sa ukáže aj Devin Ratray, ktorý si v pôvodnej verzii Sám doma zahral Kevinovho brata Buzza, kým aktuálne bude stvárňovať policajta McCallistera. Film bude od 12. novembra dostupný na platforme Disney+.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YouTube

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...