Televízna relácia Bez servítky si v posledných mesiacoch získala mimoriadne množstvo divákov, pričom patrí k najsledovanejším programom na Slovensku. Napriek tomu však súťažiaci neustále čelia zásadnej kritike zo strany divákov nielen pre gastronomické zručnosti, ale predovšetkým kvôli kontroverznému správaniu sa.

Inak tomu nebolo ani uplynulý týždeň, kedy obrovskému množstvu negatívnych komentárov čelili všetci súťažiaci kulinárskej šou. Ku kritikom sa pridala aj modelka a budúca mamička Eva Cifrová (40), ktorá je známou milovníčkou zvierat. Uplynulú stredu totiž pozornému oku diváka neunikla ignorácia súťažiacich voči drobnému mačiatku, ktoré pôsobilo už na prvý pohľad krehko a zúbožene.

„Nejdem riešiť, akí tam boli ľudia a čo sa tam dialo, ale ak ste to videli, tak pri tom programe bolo malinké, choré, zúbožené mačiatko, ktoré tam akurát tak odstrkovali,“ uviedla pohoršene blondínka s tým, že ju zo situácie bolelo srdce.

„Vždy existuje spôsob, ako pomôcť, len treba chcieť. Ak by som bola na tom natáčaní, hneď by som ho ukryla pod bundu, aby sa zohrialo. Zohnala tam nejakú krabicu s uterákom, alebo s handrou, kde by som to mačiatko dala do tepla a po dotočení ho zobrala so sebou k veterinárovi. Stačí iba chcieť a nebyť ľahostajný,“ prezradila vášnivá milovníčka zvierat pre Topky.sk.

Ku kritikom sa okrem Evy pridalo aj množstvo divákov, ktorí situáciu odsúdili priamo v komentároch na sociálnych sieťach: “Presne, všetci slepí a hluchí a malinké tam umiera zaživa. Dúfam, že karma každého dobehnne. Pekná hanba, TV JOJ,“ znie jeden z názorov, pričom podľa Evy malo bezbranné zvieratko skonať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ, Topky | Foto: IG/eva_cifrova_official, FB/Bez servítky – TV JOJ