Tento týždeň to v šou Bez servítky nevyzerá na hladký priebeh. Kritiku strieda ďalšia kritika, avšak možno aj neoprávnená. Diváci sa preto pýtajú, prečo je umožnené súťažiť ľuďom, ktorí majú vyberané jazýčky.

V relácii Bez servítky sa pravidelne objavujú ľudia, ktorí nejedia všetky bežné jedlá. Jednému nechutí to, druhému hento. V aktuálnej zostave sa dvom súťažiacim dvíha žalúdok z ryby. V utorok tak mali čo robiť, keď pre nimi pristálo ako hlavné jedlo tanier s lososom.

Poláková divákom Bez servítky ulahodila, nervy mali iba na toto!

Napriek tomu, že Lenkino servírovanie nevyzeralo ako zo špičkovej reštaurácie, ostatní dvaja hostia si na rybke pochutili. Erik však nechcel ani ochutnať. Po veľkom prehováraní si dal do úst malé sústo, ktoré napokon okamžite vypľul do servítky. Podobne na tom bola aj Nicol, ktorá ofrfľala i pondelkovú bravčovú panenku. Dôvodom bolo, že jej jazýčku ulahodí iba kuracie mäso. Obaja si preto naplnili žalúdok rožkom so šunkou a syrom.

 

,,Načo sa do súťaže hlásia ľudia, čo nejedia to, nejedia hento. Je to dosť trápne,” myslí si Vlasta. ,,Lajoš s blonckou rybu nejedia, tak načo lezú do súťaže o varení . Pritom ostatní rybu zjedli, tak asi dobrá. Ale ako sa hovorí, celebritám ani šípom r*ť nevytreš,” zhodnotil Peter. Niektorí však napísali názor, že by o 1000 eur nemali bojovať ani ľudia, ktorí majú zdravotné problémy tak ako Lenka, ktorá trpí mentálnou anorexiou. Z každého jedla si totiž dala doslova iba pár lyžičiek.

,,Každý sme nejaký, no nechápem, prečo do takej relácie o varení umožňujú účinkovať ľuďom, ktorí majú rôzne zdravotné problémy alebo takým, ktorí sústavne vymýšľajú, lebo to či ono nejedia a majú problém jedlo aj ochutnať, ako potom môžu hodnotiť?! Hoc veľakrát dajú málo bodov práve preto, že určité jedlo nejedia a to je nefér…,” napísala Renáta.

Zdroj/Foto: Facebook/Bez servítky – TV JOJ