Na finálnu sériu Búrlivého vína sme čakali niekoľko mesiacov. No machinácie, ktoré vymýšľa televízia Markíza začína fanúšikov poriadne iritovať a svoju nespokojnosť prejavujú aj na sociálne sieti. Niektorí diváci sa dokonca rozhodli, že nebudú venovať svoj voľný čas seriálu Búrlivé víno.

Deviata séria obľúbeného seriálu Búrlivé víno sa blíži ku koncu. Televízia Markíza veľmi dlho naťahovala divákov, kým odvysielala prvé epizódy série. No fanúšikovia zostali nemilo prekvapení. Kompetentní sa rozhodli odvysielať dve časti za sebou. A práve v tom je problém.

Prvá časť seriálu sa totiž začína až o 21:40 a keďže idú za sebou dve časti, druhá končí až o 23:50. Ďalším faktom je, že sa vysiela výlučne cez pracovný týždeň. Aj napriek tomu, že príbeh je pútavý, diváci nie sú ochotní ponocovať každý večer, čo dali aj rázne najavo.

,,Niektorí z nás chodia do práce. Nikdy nevydržím do konca, lebo od únavy zaspím,“ rozbiehal sa jeden z fanúšikov. ,,Trvá to do polnoci a skoro ráno vstávam do práce. Je zaujímavé, že koľko ľudí má problém s vysielacím časom, ale TV Markíza sa k tomu nikdy nikde nevyjadrila,“ takto znel ďalší komentár. Jeden z divákov to dokonca vzdal. ,,Nevidím zmysle pozerať seriál ďalej, keď vždy zvládnem pozrieť ledva jednu časť. Som potom mimo deja.“

Televízia Markíza však zareagovala netolerantne. ,,Vyhoveli sme požiadavkám viacerých divákov, čo sa odzrkadlilo aj v pozitívnom vývoji podielu na trhu v neskoršom čase. Všetci diváci si môžu epizódy, ktoré zmeškali, pozrieť vo videoarchíve,”uviedol pre plusku.sk riaditeľ marketingu, Michal Borec.

Zdroj: pluska.sk, Facebook | Foto: Facebook