Tvorcovia každého seriálu by si priali mať na svoje “dieťa” také odozvy, aké má trhák Dunaj, k vašim službám. Ten sa, žiaľ, nateraz dostal do finále, pri ktorom divákom tiekli slzy potokom.

Historický seriál dokázal vziať Slovákom dych každou svojou epizódou. Príbehy z prostredia obchodného domu Dunaj však pred letnými prázdninami dostali pauzu a ako budú pokračovať, môžu diváci zatiaľ iba tipovať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Isté je, že finále 6. série priviedlo k slzám množstvo ľudí. Či už scéna s Helgou a malým Jankom, ktorého odovzdala jeho biologickej mame Eve, alebo Peter, ktorý po zásahu zbraňou Waltera Klausa ešte stihol prísť domov a vidieť svojho čerstvo narodeného syna. Potom však náhle spadol na zem. Vo vzduchu tak visí otázka – je Klárin manžel mŕtvy?

Diváci tomu nechcú uveriť. ,,Hlavný hrdina nemôže zomrieť,” napísala na Instagram Kristína. ,,Edite za včerajšok veľký klobúk dole, ako to zvládla a ako sa správala ku Kláre, a tiež si myslím a dúfam, že toto by Edite tvorcovia nespravili, aby nemala pri sebe oboch synov,” pridala sa Lenka. Uplakaní fanúšikovia zároveň vzdali hold aj hercom Marekovi Rozkošovi a Jane Majeskej za ich skvelé výkony. ,,V tomto dieli ste to zahrali bravúrne, slzy a zimomriavky,” odkázala obom dojatá sledovateľka.

Zdroj/Foto: TV Markíza, Voyo/Dunaj, k vašim službá, Instagram/tvmarkizaofficial