Napínavý duel medzi Nikoletou Tóthovou (24) a Kristi Dali (32) sa v piatok večer skončil víťazne pre odvážnu fotomodelku, kým urečnená východniarka sa musela s Farmou rozlúčiť. Diváci ale po odvysielaní disciplín hromžia a všetko mohlo podľa ich slov skončiť inak.

Duel medzi Nikou a Kikou v štyroch disciplínach bol od začiatku poriadne napínavý. Silové víťazstvo Niky spočiatku Radovu spriaznenú dušu poriadne vykoľajilo, no následne stav vyrovnala vďaka rýchlo postavenej stoličke. O osude farmárok však rozhodla až štvrtá disciplína, počas ktorej museli dievčatá prenášať ústami jablká zo suda s vodou do misky.

Hoci sa spočiatku práve Nika rozbehla na plné obrátky a Kike dokonca v jednom momente jablko spadlo na zem, napokon sa karta obrátila. Fotomodelka začala bojovať ako o život, kým ukecaná východniarka pred záverom všetko nechala tak a pozerala sa na súperku, ako zdoláva posledné ovocie. Napokon porazená farmárka prezradila, že si prehru vybrala a bola odhodlaná odísť domov. Divákom však neuniklo viacero detailov a myslia si, že keby bol duel férový, všetko mohlo skončiť inak.

Podľa slov mnohých Slovákov Kika počas prenášania vedierok vody nedržala tyč za hlavou počas prechodu cez kladku. Najviac ich ale pobúrilo, keď mala Kika súperku viackrát odsotiť od suda, aby sa nedostala k jablkám: „Nika to mala vyhrať. Viac dala Farme ako Kika a ešte v tom sude bola riadne drzá tá Kika,“ myslí si Daniela. Mária by duel vyriešila tiež úplne inak: „Nika má okuliare, tak jej vadili. Pre Markízu to nie je fér. Potom každá mala mať svoj sud,“ dodala. Viacerí ale naopak ocenili Kikinu dravosť, s akou sa popasovala s diciplínami, aby sa opäť vrátila na Farmu. Aký je váš názor na priebeh poslednej disciplíny dievčat?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza