Farma 11 už zrejme odkryla najočakávanejšiu situáciu aktuálnej série, pričom televízia nechala čakať divákov na fyzický útok Mateja Jurkoviča (41) takmer tri týždne. Ako však prezradil Martin Šmahel na sociálnej sieti Instagram, statný Bratislavčan zrejme nebol jediný, kto v reality šou striktne porušil pravidlá!

Reality šou Farma je plná nepredvídateľných situácii, ktoré výrazne nepodporuje len uzavretý priestor či denné konflikty, ale aj alkohol. V jedenástej sérii síce došlo k fyzickému incidentu za bieleho dňa, kedy súťažiaci nepožili ani dúšok liehovín, avšak to sa nedá povedať o útoku z desiatej série. O nepríjemnosti zo statku sa síce doposiaľ mlčalo, no ako sa zdá, Martin má na celú vec svoj jasný názor.

Moderátor internetovej relácie Farma X-tra sa vo svojom vysielaní na Instagrame rozhovoril o výtržnosti z uplynulej série, kedy proti sebe bojovali „chudobní vs. bohatí“. Medzi súťažiacimi sa v tom čase nachádzal aj Šmahel, ktorý prišiel do konfliktu s Jurajom Solčanským, čo mu vyčítalo viacero fanúšikov. Ako však uviedol na správnu mieru, k fyzickému ataku medzi nimi nedošlo, pričom Martin ho mal len mierne postrčiť, na základe čoho sa mladý muž pošmykol na mokrom dreve a spadol.

Moderátor však navzdory všetkému poukázal aj na skutočnosť, o ktorej až doposiaľ mlčal. Juraj, ktorý sa mienil v slovenskom šoubiznise presadiť ako raper, sa mal pod vplyvom alkoholu rozbehnúť a surovo ho v nestráženej chvíli kopnúť do chrbta. Celý útok napokon Markíza po dohode so Šmahelom vystrihla, nakoľko nechcel, aby bol kvôli predmetnému incidentu vyhodený zo súťaže o finančnú výhru. Ako tiež Martin zdôraznil, v žiadnom prípade nemal záujem niekomu ublížiť, naopak, snažil sa chrániť ľudí, ktorým pobyt znepríjemňoval oplzlý muž pod vplyvom alkoholu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/martinsmahel