Jakup „Zitron“ Ťapák je nielen komik, ale po novom i jeden z najobľúbenejších moderátorov Televízie Markíza. Zábavného glosátora si diváci obľúbili ešte v čase, keď sprevádzal dej Farmy X-tra po boku Martina Šmahela, toho však neskôr réžia nahradila za ostrielaných zabávačov.

Napriek Šmahelovmu odchodu sa Zitron stal jednou z najvyhľadávanejších tvárí extra obsahu drsnej reality šou a tešil sa obrovskej podpore ľudí. Vďaka tomu sa udržal v projekte počas viacerých sérií, avšak na obraze ho môžme vidieť čím ďalej, tým menej.

Tento fakt znepokojil najmä fanúšikov danej relácie. „Zitron je najlepší. Prečo ho tam dávate tak málo?“ ohlásil sa jeden z nich. „On by tam mal byť stále a hosťovať ostatných,“ pridávajú sa ďalší nespokojní ľudia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

K celej situácii sa najnovšie vyjadrila samotná PR manažérka Farmy Zuzana Ďuricová. „S Jakubom Zitrónom Ťapákom na Farme Xtra aj naďalej spolupracujeme. Momentálne je však pracovne vyťažený, takže jeho účinkovanie v Xtra je prispôsobené jeho ďalším pracovným záväzkom,“ znie oficiálne stanovisko, a tak sa zdá, že Jakuba budú diváci vidieť v šou len raz-dvakrát mesačne tak, ako doteraz.

Zdroj: Topky.sk | Foto: YouTube/ Televízia Markíza, Facebook