Už za okamih prebehne na obrazovkách TV Markíza veľkolepé finále reality šou Farma, kde sa proti sebe postavia Xénia Gregušová, Lukáš Stanislav a Henrich Kuľko. Trojica súťažiacich postúpila do dlho očakávaného súboja zo semifinále, ktoré zanechalo v divákoch viac ako trpké pocity!

Reality šou Farma delí aj po rokoch divákov na dva tábory, pričom si stále uchováva mimoriadnu priazeň publika. Kým v uplynulej sérii boli ostro sledovanými súťažiacimi predovšetkým Kristi Dali a Radovan Dulin, aktuálne sa stal kľúčovou postavou protichodných názorov východniar Erik Zahorjan. Svojrázny súťažiaci bral celú Farmu ako hru, pričom na statok neprišiel vyhľadávať priateľstvá, no získať sumu 75 000 €. Aj napriek tomu si však našiel pred kamerami partnerku a ako sám tvrdí, práve Sára sa stala jeho najväčšou výhrou.

Farmár bol počas šou najkontroverznejšou postavou relácie a taktické ťahy či postup jeho hry nesedeli mnohým divákom. Ani napriek tomu však Erikovi nikto nemohol uprieť fakt, že bol pre všetkých najsilnejším protivníkom a súperov poslal štyrikrát z arény domov so skóre 3:0. Na svoju hru ale doplatil priamo pred bránami finále, kedy Markíza zvolila po jedenástich sériách celkom novú stratégiu a farmárov vyzvala, aby označili jedného zo semifinalistov, ktorý si nezaslúži pokračovať ďalej. Práve na tejto „disciplíne“ mladý Prešovčan pohorel a nemal možnosť ďalej bojovať, čo však odsúdili doslova tisícky divákov. Tí nešetrili negatívnou kritikou na televíziu a produkciu Farmy, pričom ich konanie označujú za vypočítavý a trápny krok. Podľa mnohých sledujúcich bola zostava finalistov vopred vybraná a Markíza si sem mala dosadiť práve svojich favoritov.

Nahnevané komentáre divákov

Kým Erik počas súťaže vyvolával v divákoch zmiešané pocity, nespravodlivosť zo semifinále nenechala chladnými ani jeho „odporcov“. Nielen po oznámení jeho vypadnutia, ale aj pod fotografiami finalistov sa stále objavujú stovky komentárov v prospech východniara, ktorý mal mať podľa divákov možnosť dotiahnuť hru do úplného konca. „Ste to riadne dod*bali! Hanba takto nedať Erikovi ani šancu zaslúžil si tam byť vo finále….. A človek, čo vypadol v dueli, tak je vo finále bez súboja?!“ znie jeden z nahnevaných komentárov, pričom sa pridáva aj ďalší sledovateľ šou: „Človek, čo tam drie, človek, ktorý sa tam ako jediný na nič nehral, strávi polovicu farmy ako sluha, prejde cez štyri dueli 3:0 a nakoniec nemôže bojovať o finále?!“ Čo si o tomto prístupe myslíte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/farma.markiza, tvmarkizaofficial, erikzahorjan_official