Divákom markizáckej Farmy opäť stúpol tlak. Dôvodom je duel medzi Kristiánom Mesíčekom a Filipom Jánošom. Počas pánskeho rozstrelu totiž malo prísť k viacerým nezrovnalostiam.

I keď by sa mohlo zdať, že sa jednalo o vyrovnaný boj, podľa všetkého bola pravdepodobnosť výhry naklonená práve na stranu verejne známeho streamera „Fifqa“. „Podľa mňa dosť neférový duel, keďže Kiko mal dochrámanú ruku a naschvál dali disciplíny, kde sa používajú ruky,“ ohradil sa jeden z divákov po tom, čo súperi v aréne predviedli žmýkanie handier či pílenie, a to i napriek tomu, že jeden z nich mal obviazanú končatinu.

„Veď tam boli porušené nie len pravidlá, ale aj morálne. Ako mal píliť s takou rukou?!“ pridávajú sa ďalší pobúrení fanúšikovia, pričom neférové podmienky nie sú jediná vec, aká ich zaskočila počas večera.

Kto mal skutočne vyhrať?

Keďže sa vyraďovanie pretiahlo až do piatej, konečnej disciplíny, rozhodnúť o víťazovi mal práve posledný bod. „Vašou úlohou bude naskočiť na valce, pomocou tých valcov si pritiahnuť pílku, pomocou pílky prerezať hranol, vyslobodiť si ruku, skočiť dole, dobehnúť k polenu a tým zvoncom zazvoniť,“ vysvetlil podmienky výhry moderátor Marek Fašiang.

Napriek tomu, že sa kontroverznému YouTuberovi podarilo splniť väčšinu úloh ešte pred jeho súperom Kristiánom, na jednu z nich zabudol. Ruku, ktorou bol priviazaný ku konštrukcii, nevyslobodil ešte predtým, ako zazvonil na zvonec, čo mu pri dobehnutí k polenu robilo očividné komplikácie.

Napriek tomu mu bol bod uznaný ako právoplatný a voči dnes už ex-farmárovi Kikovi vyhral 3:2. Ani to sa však sledovateľom vidieckej reality šou nepáčilo a na sociálnych sieťach to dali produkcii rázne najavo. „Moderátor- odviažte ruku a zazvoňte. Fifqo ju neodviazal a vyhral, nesplnil zadanie úlohy,“ ohradil sa ďalší z nich, na čo však televízia doteraz nereagovala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk, Instagram/farma.markiza