Diváci obľúbenej zoznamovacej šou čakalo milé prekvapenie. Na obrazovky sa totiž vrátila populárna tvár z markizáckej realácie Farma, pričom je už z ukážok jasné, že sa postará o poriadnu zábavu. S jej nádejným partnerom sa totiž pri rozhovore postarali o kiks, ktorý pobavil internet!

Alena Lehotská sa predstavila v ôsmej sérii Farmy v roku 2017. O nádej na vysnívanú výhru ju v tom čase pripravila dnes už influencerka Lucia Gachulincová počas duelového rozstrelu.

Ako sa však zdá, rozvedená vymetačka televíznych šou nepovedala na Markíze svoje posledné slovo. Najnovšie sa predstaví na konkurenčnej stanici TV JOJ, a to rovno v kontroverznej zoznamke „Láska na chate“.

Už prvá ukážka naznačuje poriadnu dávku zábavy. V momente, kedy sa Alena snažila zblížiť s nádejným partnerom Jurijm, došlo k poriadnemu kiksu. „Aké som ja znamenie podľa teba?“ Spýtala sa ho a po dlhšej odmlke dostala nečakanú odpoveď. „Vodováhy?“ Reagoval zmätený chlapík.

Dané video okamžite obletelo internet a už teraz baví tisíce divákov. Ich celú epizódu odvysiela JOJ už tento pondelok o 22:30 hod. Spomínanú ukážku nájdete v článku nižšie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Video: Streamable.com/Instagram | Foto: Instagram/laskanachate_tvjoj, TV Markiza, Facebook