Televízia JOJ predstavila iba pred pár hodinami divákom novú zoznamovaciu šou Láska na chate. V premiérovej epizóde mali možnosť spoznať prvých štyroch súťažiacich, medzi ktorými je aj 30-ročný Peter Žitný z Bratislavy a 23-ročná Zvolenčanka Vlaďka Roziaková.

S koncom letných prázdnin sa na televízne obrazovky vracajú nové formáty, pričom jedným z nich je aj zoznamovacia šou Láska na chate. Kým prvé chvíle Žanety a Ivana dopadli neutrálne, o rozruch a pohoršenie divákov sa postarala predovšetkým 23-ročná blondínka Vladimíra. Mladá účastníčka relácie priznala, že má na mužov vysoké nároky, kým v luxusnej chate na Liptove na ňu čakal urastený a sympatický Peter.

I keď mal rozvedený otecko 4-ročného synčeka záujem o ženu, ktorej je cudzie pretŕčanie sa na sociálnych sieťach, produkcia mu pripravila poriadne prekvapenie a zoznámila ho s poriadnou dračicou. Zvolenčanka totiž tvorí obsah pre dospelých práve na Only*ans, stránke na to určenej, kde sa záujemcom ukazuje za peniaze.

Kým predmetná informácia výrazne zaskočila mladíka hľadajúceho lásku, prepočuť ju nemohli ani televízni diváci. Tí nenechali na Vladi nitku suchú a na sociálnych sieťach jej venovali poriadne ostré slová. ,,Celá relácia nič nebolo len onlyf*ans, dnes netreba už ani vzdelanie, načo, stačí sa nafotiť nahá a ešte sa chváliť tým, čo stvára a za čo dostane peniaze a ešte si chce nájsť normálneho do života chlapa, to je doba, wau,“ znie jeden z jemnejších komentárov.

,,Ja som only*anska, takže som v podstate k*rva, ale len na internete, takže to sa neráta. Bože, tá je riadne sprostá. To kde ste vyhrabali tento hnoj,“ napísala ďalšia komentujúca, pričom sa pridali aj Slováci s ostrejším názorom. „Otras, to už mohla rovno povedať: ‚robím kur*u na nete. Podľa mňa maximálne ju pretiahne, trochu si užije a dovi dopo, načo by mu taká bola, veď by sa musel za ňu hanbiť pred svojím synom.“ A ako sa nová relácia pozdávala vám?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: TV JOJ, IG/tvjoj, laskanachate_tvjoj