Diváci poslednej časti Česko Slovensko má talent zostali nemilo prekvapení. Porotcu Jara Slávika totiž nahradil niekto, koho by tam vôbec nečakali. 

[sociallocker]V poslednej časti ČSMT sa objavil divákmi milovaný aj nenávidený, no všetkým známy – Jozef Pátrovič. Muž, ktorý sa preslávil svojou trpezlivosťou aj arogantnosťou sa tentokrát ukázal na opačnej strane. Zasadol do porotcovského kresla a na chvíľu tak vystriedal Jara Slávika. Ten meškal na natáčanie kvôli dopravnej zápche, informujú topky.sk.

Pátroviča všetci diváci šou veľmi dobre poznajú

Neoblomný spevák Pátrovič sedel v publiku a niekto z pozorných divákoch ho tam zaregistroval a vykríkol jeho meno. A odrazu sa stalo, že diváci rozhodli, že na miesto porotcu si dočasne sadne práve on. Výmena sa najviac priečila Lucii Bílej, ktorá sa potom neskutočne tešila, keď sa Jaro vrátil.

Pátrovič vystriedal na pár minút Jara Slávika

Okrem Lucii však boli nahnevaní aj diváci. Keď Jojka oznámila túto informáciu, diváci začali zúrivo reagovať. “Tak som sa tešila na nedeľu. Kvôli tomu bláznovi to pozerať nebudem. Čudujem sa, že ho tam vôbec pustia. To mu nikto nevie povedať, že je už trápny?,” povedala Renáta a ostatní zdieľali podobný názor ako ona.

Neodbytného speváka majú už všetci plné zuby

Zdroj: topky.sk, joj.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]