Len 15-ročná Adéla Ferencová počas semifinálového večera oslnila porotu aj divákov, ktorí ju SMS hlasmi poslali do finále, no napriek tomu skončila. Za jej neúspechom má byť TOTO!

Výsledky SMS hlasovania zo semifinálového večera dievčat hovorili jasnou rečou a diváci si vybrali do pätice dievčat aj talentovanú Adélku. Porota ale napokon svojimi hlasmi rozhodla inak a do finále sa tak prebojovala napríklad aj Adéla Kvitová, ktorá sa v diváckom hlasovaní umiestnila až na 8. mieste.

Fanúšikov tento nespravodlivý krok poriadne vytočil a na internete sa rozprúdila búrlivá debata o vypadnutí výbornej speváčky. Väčšina diskutujúcich sa pritom zhodla na tom, že vypadnutá Adéla mala byť jednoznačne vo finále. Naštvane však tvrdia, že Superstar nie je vôbec o speve, ale veľkú úlohu hrá práve vzhľad a váha.

“A zase je to všetko o tom vzhľade. Zase sa potvrdilo, že celá SuperStar môže ísť do pr*ele … Dievča je skvelé pekné a charizmatické, prajem jej veľa šťastia so spevom, bola úžasná. A všetci, čo im vadia ľudia s nadváhou, sa POJ*BTE a v prvom rade sa pozrite najprv na seba, že tiež by ste nevyhrali miss.” (pipi.ma)

Má zo všetkých najväčší hlas, úplne úžasne spieva a nepostúpi? Ako vážne? Tu je vidieť, že ich nevyberáte kvôli hlasu, ale aj vzhľadu…“ (sarkaa_n)

Tak toto mi príde úplne nelogické.. čím tá porota porovnáva speváčky? Sa mi zdá, že asi podľa vzhľadu, inak si to nedokážem vysvetliť.. mala postúpiť“ (this_is_freaks)

“Nechápem, ako mohlo tak talentované dievča vypadnúť tak skoro. To čo je? A teraz schválne, myslím si, že keby mala postavu ako napríklad Timea, tak by postúpila bez problémov, pretože táto súťaž už dávno nie je len o spievaní. Veľkú rolu hrá vzhľad… A kto hovorí, že nie, pozrite sa na minulý rok na kasting Veroniky Danišovej. Porota jej povedala, že spieva pekne, ale pozmenili by imidž a vzhľad.. “ (nikolslivova)

Našťastie, Adéla svoje vypadnutie tesne pred finále neberie až tak vážne a zo speváckej súťaže si odnáša len dobré spomienky a cenné skúsenosti:

Adéla Ferencová vypadla v semifinále

Zdroj │ Foto: Instagram, YouTube