Nedeľný večer patril na obrazovkách TV Markíza opäť tancovaniu, pričom televíznym divákom sa celkovo predstavilo sedem párov. Potom, čo však boli vyhlásené výsledky ďalšieho súťažného kola, ostalo množstvo fanúšikov šou Let’s Dance doslova rozzúrených.

Obľúbená tanečná šou Let’s Dance odštartovala v nedeľu večer šieste súťažné kolo, kedy jedna z dvojíc musela kolektív aktívnych párov nadobro opustiť. Kým všetci tento raz predviedli rovnaký druh tanca, ktorým bola samba, v závere šou sa stretli na parkete v tanečnom maratóne v rytme “bachata”. Karnevalový večer sa stal napokon osudným pre herečku Dianu Mórovú a jej partnera Mareka Bureša, ktorí v uplynulých kolách neraz rozcítili nielen divákov, ale aj prísnu porotu. 

“Ďakujem krásne, ďakujem všetkým, ktorí nám posielali sms-ky, ďakujem, samozrejme, celému štábu TV Markíza, ktorá nám dala túto príležitosť. Ďakujem za podporu, naozaj, pre mňa to bolo veľmi osviežujúce v mojom živote, ale, samozrejme, vyčerpávajúce. Ďakujem môjmu tanečníkovi, bolo to úžasné spoznanie a vôbec to, že ešte vôbec niečo dokážem zatancovať. Naozaj ďakujem všetkým, ďakujem ešte raz,” nešetrila po vyhlásení výsledkov pokorou Mórová.

Moderátorka Let’s Dance otvorene: Rozchod a ZRUŠENÁ svadba!

Kým umelkyňa brala vypadnutie z relácie športovo, iný názor na jej vyradenie mali fanúšikovia relácie. Tí začali okamžite húfne vyjadrovať svoje značne nahnevané názory na sociálnych sieťach, kde nešetrili kritikou. Tvorcom šou vyčítajú predovšetkým skutočnosť, že nezverejňujú výsledky diváckeho hlasovania, ako aj to, že kým štandardne favorizovaná Diana vypadla, športovkyňa Dominika Cibulková stále ostáva v súťaži. Pod príspevkami televízie sa takmer okamžite nakopili stovky komentárov, ktoré kritizujú nielen vypadnutie Mórovej, ale aj zotrvávanie v súťaži menej úspešných kolegov. Čo si o tom myslíte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Markiza, IG/tvmarkizaofficial