Ostrieľaná moderátorka Danica Nejedlá je tvárou televízie Markíza už desiatky rokov. Pred kamerami vždy pôsobila ako úžasná profesionálka a nikdy nedávala najavo svoje osobné pocity. Diváci však majú o ňu v posledných týždňoch vážne obavy.

Danica Nejedlá (46) sa objavuje pred kamerami už dlhé roky, pričom vie veľmi dobre oddeliť prácu od súkromia. Aj z tohto dôvodu doposiaľ nikto netušil, že moderátorka koncom minulého roka prišla o milovanú mamu Martu. Diváci preto spájajú túto smutnú udalosť s jej vystupovaním na verejnosti. „Vyzerá smutne a zamyslene. Možno je to aj témami, ktoré hlási, ale málokedy sa zasmeje. A určite schudla,“ napísala k jej fotografií jedna z komentujúcich dám.

Na obavy divákov nakoniec zareagovala aj samotná Danica, ktorá priznala, že eviduje podobné otázky na svoju adresu. „Pravda je taká, že som sa odvážila a mám rovnakú hmotnosť ako predtým. Ten dojem zrejme vznikol tým, že máme nové kostymérky, ktoré nám zmenili šatník. Kostýmčeky išli bokom a máme iný typ oblečenia,“ uviedla moderátorka pre cas.sk.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Instagram/luciafreund, Facebook/Televízne noviny TV Markíza