Ďalšia séria obľúbeného seriálu Mama na prenájom sa pred letnými prázdninami pomaly blíži do svojho finále. Ešte predtým sa tvorcovia postarali o poriadnu zápletku, ktorá sa však divákom vôbec nepáči.

Beáta (Kamila Heribanová) a Edo (Vlado Kobielsky) pôsobili ešte donedávna napriek bežným vzťahovým škriepkam ako ideálny pár. Situácia sa zvrtla po tom, čo ryšavka začala navštevovať hodiny jógy, kde sa zoznámila so sympatickým oteckom Petrom (Karol Tóth). Z kamarátstva sa vytvoril intímny vzťah, v ktorom hrajú veľkú rolu aj city.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Voyo official (@voyo.sk)

Manželstvo jedných z hlavných postáv nabralo nečakaný spád, čo sa divákom seriálu Mama na prenájom vôbec nepáči. ,,Neviem, kto vytvára tieto postavy, ale ani jedna ženská postava tam nie je normálna. A toto tu s Beátou a Edom? Des. To každá žena na materskej, keď sa cíti blbo, má podvádzať manžela? A robia z toho tragédiu, že má byť doma s malou. Veď to je kopa žien a chlap chodí do práce. Čistý des tento seriál už,” napísala na Instagram Slávka.

,,Už je z toho totálna telenovela, každý s každým. Vzor pre mládež a deti,” skonštatovala sklamaná Monika. ,,Celé zle tento scenár a to bol tak dobrý seriál…” svoj názor pridala aj Tamara.

,,Toto zas po čase katastrofa, čo robíte z tohto seriálu, po pár zaujímavých týždňoch zase prepad a ako zo vzťahu Eda s Beátou, akú svadbu ste im vystrojili v predošlej sérii, tak to teraz búrate a robíte z nej s prepáčením obyčajnú pobehlicu, ktorá vedome chodieva k Edovi prespať a inak chodí za druhým… Des, toto je fakt cez,” odkazuje Markíze Erik. ,,Čo ste urobili s postavou Beáty, je jedna katastrofa. Asi je na to dôvod, ale nechápem,” vyjadrila sa Diana, ktorá však zároveň Kamilu Heribanovú chváli za skvelý herecký výkon.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

Zdroj/Foto: Instagram/mamanaprenajom.markiza