Televízia Markíza pred pár dňami odvysielala svetoznámu zábavnú reláciu Hypnoshow. Upútavky naznačovali, že pôjde o úplne nový koncept plný humorných situácií. Opak sa však stal pravdou, keďže Slováci sa namiesto smiechu chytali za hlavu. Modro-žltá televízia tak bola nútená reagovať na vlnu kritiky.

Cieľom relácie bolo vybrať z publika piatich súťažiacich, ktorí si splnením rôznych úloh mohli prilepšiť o poriadny balík peňazí. V priebehu šou ich uznávaný hypnotizér uvedie do stavu hypnózy, vďaka čomu mali nevedomky vykonávať jeho rozkazy.

Diváci však koncept celej šou a výkony účinkujúcich poriadne skritizovali. Tomu, čo videli na obrazovkách, totiž vôbec neuverili a niektorí Slováci dokonca uviedli, že im bolo trápne za celý kolektív, ktorý sa objavil pred kamerami. ,,Najhorší projekt v histórií Markízy, a to som sa fakt tešil na túto šou. Dano Dangl to už len zaklincoval,“ napísal jeden z nahnevaných komentujúcich.

Na tvrdú kritiku zareagovala televízia Markíza, ktorá zrejme rozhodla o budúcnosti novej šou. ,,Pilotná epizóda Hypnoshow svojou sledovanosťou odštartovala ako víťaz večerného vysielania. O budúcnosti šou budeme informovať, keď to bude aktuálne. V súčasnosti nemáme nakrútené ďalšie časti,“ uviedol riaditeľ PR a marketingu televízie, Michal Borec pre plusku.sk. Je teda viac ako pravdepodobné, že ďalšieho pokračovania sa možno ani nedočkáme.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram/hypnoshow.markiza, Facebook/Hypnoshow