Tisícky divákov zostalo zdesených potom, čo moderátorka počas ranných správ začala hovoriť nesúvisle. V jej výraze tváre bolo možné odčítať, že je sama prekvapená z nečakaných zdravotných problémov. Na pomoc jej napokon pribehli kolegovia, ktorí zavolali sanitku.

Julie Chin je moderátorkou ranných správ v Tulse v Oklahome. Divákov pravidelne vítala so širokým úsmevom na tvári a dobrou náladou. Presne tak tomu bolo aj v osudný deň, no v priebehu pár sekúnd sa všetko zmenilo. Brunetka začala byť viditeľne zmätená a následne opakovala rovnaké slová.

Po snahe povedať súvislú vetu sa napokon ospravedlnila a výstup prebral meteorológ. 52-ročná Julie opísala, čo sa s ňou dialo v štúdiu. ,,Najskôr som čiastočne videla len na jedno oko. O niečo neskôr mi znecitlivela ruka a paže. Potom som už vedela, že mám veľké problémy, keď moje ústa nehovorili slová, ktoré boli priamo predo mnou na čítačke,“ zverila sa fanúšikom na sociálnej sieti.

Moderátorka bola okamžite prevezená do nemocnice, pričom lekári zistili, že prekonala mŕtvicu. Mala veľké šťastie, že dostala rýchlu zdravotnú pomoc a aktuálne sa teší z dobrých výsledkov testov. Stále ju čaká množstvo vyšetrení, no momentálne je mimo ohrozenia života. ,,Som taká šťastná, že vám môžem napísať, že som v poriadku,“ napísala Julie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: eu.usatoday.com  |  Foto: FB/Julie Chin, YT/Inside Edition  |  Video: YT/Inside Edition