Diváci obľúbeného a mimoriadne sledovaného seriálu Oteckovia zúria. Naštvaní ostali najmä po poslednej časti, v ktorej dôjde k zásadnému zvratu vo vzťahu Lindy a Jara. Na sociálnych sieťach nenechali na Markíze nitku suchú…

Diváci sa každý podvečer tešia na ďalšiu časť obľúbeného seriálu Oteckovia, v ktorom nie je núdza o zápletky a dejové zvraty. Po poslednej časti ale ostali poriadne naštvaní a svoje rozhorčenie vyjadrili hromadne aj na sociálnej sieti.

Dôvodom sklamania a zúrivosti je nečakaný zvrat vo vzťahu Lindy a Tomáša. Dvojica aktuálne rieši problém, či spolu budú mať bábätko, no po hádke ostane Linda na noc u bývalého Jara. Ráno to vyzerá tak, že spolu zažili vášnivé chvíle. Práve táto zápletka sa ale divákom vôbec nepáči.

Keďže je herečka Mary Bartalos tehotná a jej postava sa skôr či neskôr zo seriálu vytratí, scenáristi už zrejme pripravujú jej odchod. Ten ale mohol byť podľa divákov aj dôstojnejší: „Celý čas z nej bola svätá Linda a nakoniec z nej spravili k**vu. Ten scenár ste si mali asi trošku inak spraviť,“ smeje sa Lenka, no súhlasí s ňou aj Zuzana: „No, veru, smutné ukončenie jej postavy v seriáli. Všetko pokazili takýmto odchodom,“ pridáva sa. Ktovie, ako sa napokon tvorcovia popasujú s herečkinou postavou a či napokon neostane tehotná práve s Jarom?

Zdroj: Facebook │ Foto: YouTube, TV Markíza