Bitka Mateja a Rasťa na Farme vyvolala vlnu nevôle ako na statku, tak aj medzi pobúrenými divákmi. Tí však okrem toho neskrývajú hnus po pohľade, ktorý sa im naskytol tesne po fyzickom útoku svalnáča.

Diváci Farmy ostali znechutení po odvysielaní fyzického útoku Mateja na Rasťa, ktorý skončil v nemocnici s narazeným stavcom a vybitým zubom. Okrem samotného ataku však Slovákov mimoriadne pobúrilo aj to, čo sa dialo bezprostredne po ňom. Keď sa totiž Matej vrátil do kuchyne, začali sa diať nevídané veci.

Vedľa svalnáča sa odrazu zjavil Robiňo, Vlado a neskôr aj Iveta, pričom z ich smiechu či rečí bolo zjavné, že ešte agresívnemu farmárovi dávajú za pravdu. Okolo Rasťa sa naopak zhŕkli Rado, Baška či Romana, ktorí vyjadrili atakovanému mužovi podporu. Na statok však dorazila Evelyn s hospodárom Martinom a situácia sa opäť obrátila.

Po prehratí záznamu, ktorý útok zachytáva, sa už odrazu Vlado, Robiňo aj Iveta tvárili celkom vážne a po podpore Matejovi nebolo ani stopy. Prehovoriť sa však neodvážil nik z nich, kým Gabo sa bez váhania prihlásil k slovu. Západniarovi vyčistil žalúdok so slovami, že ani jeho Mirka nerobila „nič, iba ak jeho“. Rovnako Baška sa odvážila fitnessákovi povedať do očí, že sa tvári ako psychopat.

Vtieranie sa niektorých farmárov silnému útočníkovi po incidente rozzúrilo divákov natoľko, že im zanechali aj veľavravné odkazy: „No, Iveta sa síce chváli a prezentuje svojím kuchárskych umením, za čo jej patrí chvála, ale na tú jej príšernú faloš sa už skoro nedá pozerať. Ešte aj po tom hroznom Matejovom útoku vyčkala, kým zostala s ním sama a strkala sa mu do zadku a na druhej strane bola schopná skoro Rasťa obviniť zo simulovania. Všetci jej to zatiaľ žerú, len niektorí už začínajú mať pochybnosti a tušia jej falošnosť. Všetka česť Gabovi,“ píše Eva a pridáva sa aj ďalší: „RADO sa ukážkovo zachoval super a GABO ma prekvapil za kritizujúce slová priamo do očí farmárom – za toto obaja si zaslúžia DO FINALE, držím palce! Ostatní chalani hnus, ako sa pchali psychicky labilnému Matejovi,“ dodáva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Televízia Markíza │ Foto: Televízia Markíza, Facebook/Farma