Uplynulú stredu predstavila Adela Vinczeová v obľúbenej relácii Chart Show najväčšie rómske odpaľováky, pričom si do štúdia pozvala aj moderátorku Jasminu Alagič s partnerom Rytmusom. Diváci ale po skončení šou poriadne zúria a Markíze posielajú tvrdé odkazy…

Stredajšia Chart Show patrila pod moderátorskou taktovkou Adely Vincezovej rómskych vypaľovákom a diváci si od tejto tematiky sľubovali veľa zábavy a tanca. Aj keď patrí relácia na Slovensku k tým najobľúbenejším, počas poslednej epizódy ostali diváci poriadne sklamaní.

Po množstve talentovaných rómskych hudobníkov sa na prvej priečke napokon neumiestnil nik iný ako avízovaný Rytmus, ktorý odspieval tanečný hit “Amen Savore” spolu s Kmeťoband. Aj keď je pieseň spievaná rómsky, divákov rozzúrilo, že vôbec nejde o typický rómsky vypaľovák a televízii zanechali ostré odkazy.

Všetko ešte zaklincovala prítomnosť Jasminy medzi hosťami, ktorá Slovákom rovnako nebola po chuti. Moderátorka ale stihla prezradiť detaily pripravovanej svadby s Patrikom, ktorá prebehne už tento rok. A čo divákov pobúrilo najviac? Júliu otrávila najmä prítomnosť balkánskej krásky: “Chcem sa opýtať, ešte koľkokrát bude sl. Alagič znehodnocovať túto reláciu?” no pridali sa aj ďalší: “Presne tak. Vyškierala sa v kuse, zábery na ňu boli rušivé.” Fanúšikov Chart Show mal však doraziť aj raper na prvom mieste: “Škeriaca Jasminka a ten nafúkaný Rytmus to tam asi ešte viac kazil,” sťažujú sa ďalší. Ako sa páčila posledná Chart Show vám?

Rytmus zožal u divákov Markízy veľkú kritiku
Jeho prvé umiestnenie považujú za zlý výber
Slovákom prekážala aj Jasmina, ktorá sa podľa nich stále škerila

Zdroj: TV Markíza │ Foto: TV Markíza, Instagram, Facebook