Televízia JOJ odvysielala prvé epizódy dlho očakávaného seriálu Nemocnica, ktorý lákal divákov na špičkové obsadenie a zaujímavé príbehy zo skutočného života. Reakcia Slovákov na seba nenechala dlho čakať a na sociálnych sieťach vyjadrili svoj názor na nový formát z nemocničného prostredia.

JOJ-ka odštartovala nový seriál Nemocnica, v ktorom sa diváci môžu tešiť na hviezdne obsadenie. Hlavné postavy totiž stvárňujú Nela Pocisková, Richard Autner, František Kovár, Marián Mitaš, Noël Czuczor i Marek Majeský. Už na začiatku deja je jasné, že sa môžeme tešiť na zaujímavé zápletky.

Po odvysielaní prvých epizód sa na sociálnej sieti začali objavovať prvé recenzie formátu z nemocničného prostredia. Ako to už býva, jedna skupina divákov bola nadšená, kým druhá tvrdo kritizovala hercov a ich výkony, no aj samotné príbehy. Obe skupiny sa však zhodli na jednej dôležitej veci.

Ak ste boli na urgentnom príjme, určite ste mali inú skúsenosť v porovnaní s tým, čo sa objavilo v novom formáte. Milovníci seriálov totiž upozornili, že nemocnica je prázdna a po pacientoch nie je ani stopy. ,,Som zdravotná sestra a nikdy som nevidela nemocnicu takú prázdnu, dokonca ani počas nočnej služby. Toto im zrejme ušlo,“ poznamenala Slovenka, pričom s jej komentármi súhlasilo množstvo ľudí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Televízia JOJ  |  Foto: TV JOJ