Je to pár týždňov, čo sa na televíznych obrazovkách objavil nový denný seriál Oteckovia. Okamžite si získal mnoho divákov rôzneho veku, z čoho sa teší predovšetkým televízia Markíza, keďže sledovanosť je vysoká. No vynoril sa problém, ktorý môže ohroziť úspešnosť rodinného seriálu.

Seriál Oteckovia sa teší u fanúšikov veľkej obľube a keďže sa vysiela o 17.50 hodine, divákmi sa stali aj tí najmenší školáci. No v posledných častiach sa čoraz viac objavujú scény plné erotiky. Rodičom sa taktiež nepozdáva scenár, pri ktorom Mária Havranová ako učiteľka v materskej škôlke podvádza svojho snúbenca.

Prečítajte si tiež: Neskutočné vystúpenie mladej Karmen v Superstar: Paľo Habera so zvyškom poroty ani nedýchal!

Reakcie divákov v posledných dňoch naberajú na obrátkach. ,,Má to byť milý rodinný seriál, ale zdá sa mi, že sa to mení na program pre dospelých. To má byť pre naše deti vzor? Že učiteľka v škôlke to naraz ťahá s dvomi mužmi a podvádza snúbenca?“ rozčuľovala sa na sociálnej sieti dvojnásobná mamička. ,,Všade samá nevera. Toto pozerajú deti! Otras,“ takto znel ďalší názor diváka.

Televízia Markíza je však presvedčená, že scenárom a horúcimi scénami neporušujú žiadne mravné hodnoty. ,,Seriál spĺňa zákonom stanovené podmienky na vysielanie o 18.00 hodine,“ uviedli kompetentní z Markízy pre plusku.sk. Negatívne komentáre divákov považuje televízia za zbytočne nafúknuté.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.