Diváci sa pýtajú, Markíza odpovedá: Koniec Superstar kvôli pandémii?

Dátum:

Aktuálny šiesty ročník speváckej šou Česko Slovensko hľadá Superstar sa teší mimoriadnemu záujmu verejnosti, pričom sa pomaly, ale isto blíži k veľkolepým finálovým priamym prenosom. Ako však budú prebiehať?

Šou Česko Slovensko hľadá Superstar dnes pozná 48 najúspešnejších spevákov, ktorí sa do aktuálnych divadelných kôl prebojovali z úvodných castingov. Tie boli tak, ako aj ďalšie epizódy, vopred natáčané štábom Markízy a Novy, pričom diváci budú môcť v nasledujúcich týždňoch sledovať ešte ďalšie tri z nich.

Kým tvorcovia úspešného ročníka šou zrejme ani len vo sne neočakávali, že v Európe vznikne mimoriadna bezpečnostná situácia, ktorá aktuálne nedovoľuje nakrúcanie veľkých televíznych projektov, stav ohľadom súťaže musia riešiť za pochodu. Diváci sa totiž čoraz viac dožadujú odpovedí, ako bude prebiehať ďalšie vysielanie Superstar, ktorá by už onedlho mala poznať svojich najúspešnejších finalistov.

Práve na túto otázku prišiel odpovedať do Telerána šéf PR a marketingu TV Markíza Michal Borec. Ako uviedol, štáb zatiaľ úplne presne nevie, ako bude natáťanie pokračovať, no uviedol, ako si s podobnou situáciou poradili kolegovia z americkej verzie. ,,Live prenosy spravili všetci u seba doma. To znamená, že moderátor Ryan Seacrest moderoval zo svojej obývačky, porotcovia, sú tam traja, hodnotili zo svojich obývačiek, a postupne spievali účastníci vo svojich domovoch tiež podľa toho, kde sa v Spojených štátoch nachádzali a ľudia hlasovali.”

Scenár ako v Amerike?

Kým za veľkou mlákou sa postavili k celej situácii svojsky, Michal Borec ubezpečil divákov, že Superstar bude pokračovať aj na Slovensku, hoci nemohol prezradiť, akým spôsobom. ,,Chcem ubezpečiť všetkých, že SupeStar by v túto jarnú sezónu mala skončiť svojím víťazom. To znamená, že víťaz ešte pred letom bude známy. Verím, že sa nám to podarí vyriešiť takým spôsobom, že ľudia budú môcť hlasovať, som až na 85 – 90 % presvedčený, že to tak bude,” potešil divákov Telerána.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: IG/superstarcs | Video: YouTube

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...

Fico hovorí o veľkej chystanej akcii NAKA: TAKTO ho schladil Hamran!

Robert Fico cez víkend vyhlásil, že Národná kriminálna agentúra...