Televízia Markíza od 9. januára vysiela rodinný seriál Mama na prenájom, ktorý sa teší veľkej obľube divákov. Želanie malého dievčatka spoznať a byť v blízkosti svojej mamy sa dostalo pod kožu mnohým Slovákom. Predovšetkým diváčkam však na jednej z hlavných postáv niečo prekáža.

Seriál Mama na prenájom si získal veľké množstvo divákov, ktorým sa páči dojímavý, no zároveň napínavý príbeh. Hlavných postáv sa zhostili Adam Bardy a Martina “Maca” Zábranská. Na moderátorke divákom predsa len čosi prekáža.

Herci nosia na pľaci množstvo kostýmov, ktoré hýria farbami. Seriálová Naďa však svojimi outfitmi málokoho očarila. V jednotlivých epizódach má totiž neustále rovnaký účes, a dokonca nosí takmer totožné oblečenie. Rifľová bunda a šaty v rôznych odtieňoch červenej akoby k nej prirástli.

Zábranská má dokonca pred kamerou stále tú istú hnedú kabelku bez ohľadu na situáciu či udalosť v príbehu. ,,Už jej konečne dajte dole tú rifľovku. Stále ju má oblečenú a nosí rovnaký typ šiat. Nechce sa mi veriť, že by pre ňu nemali aj iné oblečenie, lebo toto je katastrofa,” napísala Aneta. ,,Nerozumiem, prečo ju pchajú stále do toho istého. Nepôsobí to dobre, keď ostatní si nosia rôzne kostýmčeky a ona vyzerá ako chudera,” kritizuje oblečenie brunetky diváčka Zuzana.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Mama na prenájom | Foto: FB/Mama na prenájom, TV Markíza