Diváci sú nadšení: Tieto výkony detí v Mini tvári musíte vidieť!

Dátum:

Uplynulú stredu odštartovala na obrazovkách TV Markíza nová zábavná šou Tvoja mini tvár znie povedome, kde sa stali hlavnými hviezdami najmenší Slováci. Tí sa dostali pred televízne kamery po castingoch, pričom produkcia vybrala celkovo sedem detí, ktorých vystúpenia každú stredu doplní jedno špeciálne číslo.

27. októbra mali diváci možnosť sledovať prvú epizódu šou Tvoja mini tvár znie povedome, kde celé Slovensko prekvapili fantastické výkony mladých spevákov. Bezprostredné deti odhodili stres z kamier a na pódiu predviedli výborné čísla, ktoré si vyslúžili množstvo pochvalných komentárov.

Keďže však ide o najmladších účinkujúcich, sympatická porota nebodovala všetky vystúpenia, ako je tomu vo verzii s celebritami, no vyhlásila iba tri prvé miesta. Prvú časť napokon vyhrala 7-ročná Sárka Šalingová, ktorá stvárňovala speváčku Kristínu a svojim príhovorom rozplakala nielen svojich rodičov, ale aj porotu. ,,Čo mi toto robíte? Preboha, ja som čakal, že tri ženy, okey, budú plakať, ale že dojmeš mňa? Bolo to nádherné jedno číslo. Si veľký talent,“ zhodnotil Kuly.

Okrem výherných čísiel však za zmienku rozhodne stojí vystúpenie multitalentovanej Melissy Mandy Maruškovej, ktorá bezprostredne zaspievala skladbu od nemeckej metalovej kapely Rammstein či Nely Kronaureovej. Tá stvárnila rozprávkovú Ivetu Bartošovú so skladbou Tři oříšky. Diváci sa dokonca zhodujú, že detská verzia šou sa vyrovná celebritnej, pričom deti vidia už o pár rokov ako úspešných spevákov v Superstar.

Všetky vystúpenia detí si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Foto: IG/tvojatvarzniepovedome

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...