Šiesty ročník šou Česko Slovensko hľadá Superstar si získal mimoriadnu priazeň divákov, ktorí už budúcu nedeľu spoznajú absolútneho víťaza súťaže. Jednou z najväčších favoritiek aktuálnej série je zaiste 15-ročná Diana Kovaľová, ktorá svojim finálovým výkonom odrovnala nielen fanúšikov, ale aj celú porotu.

Slovenka Diana Kovaľová žije spolu s rodičmi v slnečnom Španielsku, pričom sa od útleho detstva aktívne venuje hudbe. Skromná blondínka s nevinnosťou v tvári si získala srdcia Čechov i Slovákov už na úvodnom castingu hitom Someone You Loved od Lewisa Capaldiho, pričom vo finále ukončila večer famóznym prevedením skladby You Lost Me od Christiny Aguilery. Jej výkon nenechal chladných divákov, ktorí ju poslali priamo do TOP 5, ale ani porotu. Tá odmenila mladú speváčku “standing ovation”, avšak Marián Čekovský a Monika Bagarová nezadržali počas jej spievania ani slzy dojatia.

Tie sa prekvapivo leskli i v očiach obávaného kata Paľa Haberu, ktorému sa dokonca jemne chvel pri hodnotení Diany hlas. “Dianka, nestáva sa mi, že by som nemal slová niekedy potom, čo vidím. Už som toho videl v týchto súťažiach, našej Superstar dosť veľa, ale keď poviem, že vidím jeden z najväčších talentov, ktoré prešli touto súťažou, tak myslím, že nie som ďaleko od pravdy. Prial by som ti, aby si so svojim talentom aj s ľuďmi, ktorí sa budú o teba starať, zachádzala veľmi rozumne, aby si ho nepremrhala, pretože je obrovský,” vyznal sa porotca, ktorý hodnotí spevákov v Superstar už od roku 2004.

Favoritka slovenských speváčok!

Podobne ako on sa k výkonu mladej hudobníčky vyjadrili na sociálnej sieti stovky fanúšikov, medzi inými aj speváčky Veronika Nízlová, Ivana Regešová či multitalentovaná Nela Pocisková. “Tak ako minulý rok pri Terke Maškovej, tento rok pri tebe. Zážitok najväčší! Fantastický mega brutal talent! Odpadávam!” napísala pod fotku Diany partnerka Filipa Tůmu. Okrem množstva podporných komentárov však vystúpenie jasnej favoritky nahnevalo takmer všetkých divákov, ktorým sa nepozdávala technická stránka vysielania. Kým deväť finalistov malo výborný zvuk, práve pri najočakávanejšom výkone večera došlo k problémom, kedy prvú minútu a pol sprevádzali spev tínedžerky výrazné, priam rušivé nedostatky.

“Toto vystúpenie malo jedinú chybu!”

Práve táto skutočnosť mimoriadne nahnevala fanúšikov, ktorí považujú prácu zvukára za katastrofálnu a žiadajú nápravu. “Práve pri nej sa vám pokazia zvukové výstupy do televoza? Prvých 50 sekúnd sme takmer nič nepočuli a keď už, tak tlmene,” hnevá sa jeden z komentujúcich a ticho nie je ani istá Nicole: “Toto vystúpenie malo jedinú chybu- zvukára!” “Hrôza, zvukári jej to celé skazili,” pridáva sa ďalší, pričom najviac súhlasov si získal komentár Sebastiana: “Chúďa dievča.. Takto jej to pokaziť.. Zvukár za všetky prachy, fakt!” Dôležité však je, že fanúšikovia sa nenechali odradiť a talent 15-ročnej speváčky posunuli do grandfinále, ktoré sa uskutoční už budúcu nedeľu!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/ip11rc

Zdroj: Markiza, IG/tvmarkizaofficial, superstarcs, YouTube