Diváci speváckych súťaží ako SuperStar či The Voice sú zvyknutí na to, že speváka nerobí len hlas, ale aj osobnosť, charizma či schopnosť dostať emócie medzi publikum. Po vystúpení preoperovaného Dannyho ale ostali v šoku a na internete sa spustila búrlivá debata…

Počas nedeľného prenosu speváckej súťaže The Voice prekvapil mnohých príbeh Dannyho Ledna. 20-ročný chlapec, ktorý bol ešte pred rokom Terezou, sa rozhodol zmeniť pohlavie. Uväznenie v ženskom tele ho trápilo už roky a potom, ako sa s plánmi priznal rodine, prišiel “comingout” aj pred celým Českom a Slovenskom.

Sympatický mladík mal však pri prespievaní hitu “Another Love” poriadnu trému, hoci po povzbudení koučmi dospieval napokon všetko úspešne do konca. Dannyho pieseň sa chýlila ku koncu a všetko nasvedčovalo tomu, že stoličky koučov ostanú neotočené. V poslednej sekunde sa ale odrazu otočila práve Jana Kirschner, ku ktorej chcel spevák postúpiť najviac.

Diváci ale vnímajú tento krok ako premyslenú stratégiu televízie, ktorá sa snaží hrať ľuďom na city. Podobná diskusia sa pritom objavila aj v prípade Daniela, ktorý trpí psychickými problémami. Svoje búrlivé názory vyjadrili viacerí, medzi inými aj Pavel: “Toto len dokázalo, že je to celé narežírované,” myslí si a rovnaké pocity zdieľa aj Mirka: “A ešte nech mi niekto tvrdí, že porotcovia nemajú pokyny koho áno a koho nie…,” dodáva rozhorčene. Ako ste vnímali postup Dannyho vy?

Zdroj: Facebook│ Foto: YouTube, TV Markíza