Druhá séria obľúbenej romantickej show Svadba na prvý pohľad pomaly vrcholí a diváci si už o chvíľu budú môcť pozrieť, ako vzťahy z vybratých manželstiev dopadli. Zatiaľ najpopulárnejší sú Milan a Tereza, niektorí ale majú iný názor. 

Český fitness tréner nemá veľmi veľa fanúšikov, síce mu malá skupinka fandí a jeho gesto považuje za mimoriadne romantické. Tá väčšia si ale myslí, že je chorobne závislý na Tereze a keby si ho nevybrala, zrejme by jej znepríjemňoval život a naliehal na ňu naďalej. 

,,Podľa mňa on je chorobne žiarlivý!“ napísala istá komentujúca na sociálnej sieti. ,,Mám z neho taký pocit, že keby ho odmietla, on bude ten typ chlapa, čo jej nedá pokoj, bude ju bombardovať, vyklopávať, škriabať na dvere,“ pridala sa ďalšia.

,,Keď sa bavili o tom, kto mal byť namiesto neho, pohľad ho prezradil,“ napísala diváčka Miriam. ,,Zničí ju žiarlivosťou, mala by od neho utekať,“ písali ďalšie. Narážali na jeho vypytovanie sa ohľadne pôvodného ženícha, ktorého nečakane nahradil. Terka si nie je istá, či by sa nezamilovala aj do neho, veď predsa, palmy, oceán a dokonalá romantika robia svoje…

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/ terezahudecova, tvmarkizaofficial