Farma 14 netrpí núdzou o intrigy či hádky, ktoré sú už bežnou súčasťou hry. Popri neustálych osočovaniach však medzi niektorými farmármi prebehla pomyselná iskra. Dokonca sa objavili aj žiarlivostné scény a najnovšie sa diváci rozhodli varovať Šimona pred jeho láskou.

Po príchode na Farmu 14 si takmer okamžite padli do oka farmári Giuliana Santi a Šimon Koleň. I napriek detinskému správaniu roztopašnej brunetky sa mladý pracant rozhodol s ňou tráviť čas a venovať jej aj pár bozkov. Situácia sa však zmenila, keď sa 19-ročná študentka pod vplyvom alkoholu pomočila priamo na neho.

Rodák zo Štiavničky dlho sám neostal, keďže v jeho náručí našla šťastie Alexandra Mináriková, ktorá sa nikdy netajila tým, že sa jej stolár veľmi páči. Ich spoznávanie natoľko napreduje, že z úst 21-ročného farmára vypadli slová ,,Ľúbim Ťa“. Majiteľka salónu pre psov je tak čoraz viac odhodlaná pokračovať v ich vzťahu aj v reálnom živote.

Mnohí fanúšikovia im prajú šťastie, no drvivá väčšina divákov je presvedčená, že blondínka nemá dobré úmysly. Obyvateľka Pezinka sa chce vraj ,,mojkaním“ prebojovať až do finále. Rozhodli sa preto varovať Šimona, aby nebo taký naivný. ,,Vykašle sa na neho hneď, ako opustia Farmu. Šimon je pre ňu iba nástroj, ktorý využíva na svoje účely,“ napísala na sociálnej sieti istá Monika.

Slováci sú zároveň presvedčení, že študent učiteľstva telesnej výchovy si zaslúži viac. ,,Pozor! Len toľko…! Zaslúžiš si určite človeka aspoň s nejakým charakterom… Máš čisté srdce, si dobrák a takýto človek ako ona… bude len nasávať a žiť z tvojej energie… vysaje ťa, zničí a nakoniec odhodí,“ varuje farmára ďalšia z komentujúcich dám. ,,Šimonko, pozor. Alex je stará čarodejnica,“ myslí si Juraj.

Komentáre na sociálnej sieti

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/simonkolen, alex_minarikova  |  Foto: YT/TV Markíza, IG/simonkolen, alex_minarikova