Uplynulý víkend sa niesol na obrazovkách slovenských televízii v znamení veľkých šou, pričom až tri spoznali svojho víťaza. Jednou z nich bola aj jojkárska súťaž Česko Slovensko má talent, kde triumfovala fantastická tanečná skupina Diamonds.

V sobotu (11. decembra) prebiehalo na obrazovkách TV JOJ veľkolepé finále šou Česko Slovensko má talent, kde o finančnú výhru vo výške 40-tisíc eur bojovalo osem najlepších čísiel. Kým porota mala vo výbere víťaza ruky zviazané, všetko bolo v kompetencii televíznych divákov, ktorí hlasovali SMS správami za svojho favorita. Ako sa však ukázalo, nie všetci boli s výsledkami stotožnení, nakoľko v televízii videli priamy prenos len slovenskí diváci, Česi si totiž pozreli finále až v nedeľu zo záznamu.

Fanúšikovia šou neskrývali svoj hnev a televízii Prima, s ktorou JOJ-ka vysiela talentový program, odkázali poriadne ostré slová. K celej situácii sa napokon vyjadril PR manažér TV Prima Peter Budák: “TV Prima má v sobotu tradične detektívne večery a nechcelo sme divákom prerušovať ich obľúbený seriál. Už raz v minulosti sa kvôli programovej kolízii vysielalo finále Talentu online. Kvôli mladšej cieľovej skupine sme zvolili živý prenos na iprima.cz a v nedeľu o 20:15 videli diváci finále na Prime.” Okrem iného však televízia na prenos prostredníctvom streamu upozorňovala skôr aj prostredníctvom médii či sociálnych sietí. Čo si o tomto prístupe myslíte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska, IG/csmt_prima