Televízna relácia Inkognito, ktorá sa na obrazovkách TV JOJ objavila po prvýkrát ešte v roku 2003, patrí k najpopulárnejším projektom na Slovensku. Partia okolo Vlada Voštinára má za úlohu uhádnuť zamestnania troch hostí, pričom v každej epizóde sa objaví i jedna celebrita. Zábavný štvorlístok musí následne uhádnuť jej meno za pomoci otázok s previazanými očami.

A práve tento okamih sa stal vo vianočnom špeciáli kameňom úrazu. V relácii plnej zábavy a smiechu, kde to vtipom doslova sršalo od prvého okamihu, sa tentokrát ako tajný hosť objavila speváčka Martina Šindlerová. Bývalá Superstaristka patrila v roku 2005 k najväčším talentom na slovenskej hudobnej scéne, avšak po televíznej súťaži uprednostnila pred mimoriadne sľubnou kariérou rodinný život.

Po rozvode, ktorý sa odohral iba nedávno, sa speváčka opäť vracia na hudobnú scénu, pričom vo vianočnom vydaní jojkárskej relácie doslova žiarila. Potom, ako glosátori odhalili totožnosť hviezdy, si Martina zaspievala krásny duet Rozprávka Vianoc s Mariánom Čekovským, čo však zarezonovalo v mnohých divákoch. “’Nevedeli‘, kto je hosť a len tak si potom zainprovizovali a dali si duet, ktorý vôbec ‚nebol‘ naučený, ale nie, nevedeli sme, kto je tajný hosť,” okomentovala situáciu istá Monika.

V divákoch tak okamžite skrsla otázka, či je tajný hosť skutočne až tak tajný alebo len dobre zahraným divadielkom. Nech je ako chce, Martina bola krásna a vianočnú atmosféru v momente, kedy začali padať v štúdiu vločky, začal zaiste cítiť každý z vás.


Foto: Instagram/TVJOJ