Štvrtková Farma sa niesla v znamení hádok a konfliktu, do ktorého sa dostal Martin Šmahel a Peter Harezník. Ten sa do fitnessáka pustil pekne z ostra, no Martinovho hnevu sa nedočkal. Divákom ale po čudnej scénke praskli nervy a toto odkazujú usmievavému kamionistovi.

Napätie na Farme by sa počas štvrtkového vysielania dalo krájať a v hlavnej úlohe nebol nik iný ako Peter a jeho najväčší nepriateľ Martin Šmahel. Tánin kamarát sa nezdržal a na Martina spustil spŕšku urážok. Bolo viac ako zjavné, že sa fitnessáka snaží vyprovokovať k nejakej reakcii, či dokonca bitke!

V slovnej prestrelke nechýbala arogancia, posmešky a urážky zo strany prostorekého Petra, ktorý cíti voči Martinovi veľký hnev. Nevedno, či je za jeho útokom práve Táňa, ktorej sa Šmahel snažil prehovoriť do duše a šplechol jej svoj názor priamo do tváre, alebo ide o nevyriešený spor chlapov potom, čo sa Táňa nedávno na Šmahela vrhla po potužení pijatikou.

Nech je už dôvod akýkoľvek, fitnessák si zachoval chladnú hlavu a na Petrove reči prestal po pár minútach reagovať, čo ale kamionistu vytáčalo ešte viac. Svoje si o jeho snahe vyprovokovať známu tvár televízie myslia aj diváci: „Ako často Peter ponižuje posmešným tónom Šmahela- inžinier….. Šmahel to zvláda bravúrne, snaží sa ovládať, no pracovať s takým mentálnym vybavením, ako má ten kamionista Peter, sa nedá…. Peter je konfliktná povaha, absentuje u neho akákoľvek inteligencia, myslím si, že je alkoholik,“ prezrádza jeden, no pridávajú sa aj ďalší: „Obdivujem Šmahela, ja by som sa nezdržala, by som tomu Petrovi vykričala a asi aj tresla,“ tvrdí Renáta.

Negatívne komentáre na adresu Harezníka ale pribúdajú aj naďalej a množia sa aj lajky pod posmešnými slovami: „Petrik, Petrik, ty si naozaj vymletý kompletne. Najprv machruješ a keď sa ťa niečo opýta, tak sa hráš na Petra Hapku, len hapkáš. Že ti stará obťažuje celú farmu, to rieš s ňou, nie s chlapcami, sa už zobuď konečne!“ zaklincoval jeden z divákov. Na stranu Petra sa doposiaľ nepostavil nik, práve naopak, u mnohých si získal body práve Martin, vďaka svojmu ovládaniu: „Martin je pán! Martin je niekto! Martin ma inteligenciu vrodenú. Má sebavedomie, veď má aj prečo a má slušné správanie. O tom uslintanom, uchechtanom bernardínovi sa to povedať nedá,“ uzatvára Anka.

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: YouTube