Divoká karta poroty vytočila fanúšikov Superstar: TOTO si myslia o speve Petra a Anety!

Počas posledného finálového kola Superstar bolo po hlasovaní divákov jasné, že v súťaži končí Aneta a Petr. Na veľké prekvapenie však porota použila divokú kartu, na čo sa okamžite ozvali fanúšikovia.

Ďalšie finálové kolo Superstar prinieslo okrem výborných výkonov spevákov aj pár prekvapení. Jedným z najväčších bolo to, že porota sa rozhodla použiť svoju divokú kartu, ktorú si tak minula už teraz. Po vyhlásení výsledkov SMS hlasovania padlo meno Anety Horňákovej a Petra Borkovca. Porota však znepokojene požiadala o čas na krátku poradu.

Na veľké prekvapenie divákov sa napokon rozhodla použiť svoju divokú kartu a Petra vrátiť späť do hry. Fanúšikovia na internete však s týmto krokom rozhodne nesúhlasia a rozhnevane dodávajú, že karta sa dala použiť aj oveľa rozumnejšie:

Divokú kartu mali použiť až keď ich bude menej, napríklad keď vypadne Terka alebo Karmen, potom budú v šoku a nebudú môcť divokú kartu použiť, proste Borkovec si tú kartu nezaslúžil.

Totálny bullshit, Anet je jedna z najlepších a keď už porota použila divokú kartu, tak ju určite nemali dať niekomu, kto si to nezaslúži a nepatrí tam a očividne si to tam neužíval.

Porota si snáď robí srandu. V čom je Borkovec tak hrozne skvelý? Mňa nebaví od začiatku a hovorila som si, že konečne ide a porota mu dá kartu, namiesto, aby ju dala Anete!?”

Divokú kartu si mali šetriť na niekoho iného a na ďalšie kolá, kto vie, kto nabudúce bude v ohrození…Môže to byť kľudne aj tá najlepšíia – Terka Mašková.”

“Krásnej, talentovanej Anete divokú kartu nedajú a Petrovi, ktorému je to jedno, ano?

Ja neviem, čo na tom Petrovi vidia! Ale od začiatku! Aneta mala bezchybné kolá nepochybne zábavnejšia, milšia osoba, úžasný hlas a henten chalan od začiatku nesympatický, má to v paži a hlavne dnes sa ukázal úplne neprofesionálne.”

Akože dnes som naozaj pochopil, že toto nie je súťaž o speve. Netuším, čím si tam Borkovec zaslúži byť, ale Aneta spieva oveľa lepšie a je na nej vidieť rozhodne dospelejší a vážnejší prístup.

Zdroj │ Foto: Facebook, TV Markíza, YouTube