Divoký anjel nestarne: Natália Oreiro vyzerá ako staršia sestra svojho rozkošného syna! Wau!

Dátum:

Hviezdu telenoviel z Uruguaja, ktorá v polovici mája oslávila 41 rokov, milovali na prelome tisícročí ženy i muži z celého sveta. Ako svojrázna Milagros, hrdinka seriálu Divoký anjel, si získala mimoriadnu popularitu v mnohých krajinách, pričom svoju kariéru úspešne rozvíjala aj ako modelka či speváčka.

Keď sa v roku 1998 objavila na obrazovkách v telenovele Divoký anjel, na prvý pohľad si ju zamilovali diváci z celého sveta. ,,Mydlová opera” preslávila vtedy len 21-ročnú herečku Nataliu Oreiro doslova v každom kúte zemegule a snáď každé dievča túžilo byť energické, pobláznené a jedinečné práve ako nezabudnuteľná Milagros!

Aj keď má dnes Natalia Oreiro už neuveriteľných 41 rokov, kde sa objaví, tam je stredobodom pozornosti. Uplynulý rok sa objavila ako hlavná úloha v celovečernom filme ,,Gilda, no me arrepiento de este amor”, za ktorú bola nominovaná v kategórií ,,Najlepší ženský herecký výkon”. Natalia je od roku 2001 vydatá za hudobníka Ricarda Molla, s ktorým má šesťročného syna Merlína Atahualpa. Potom, ako si krásna herečka, speváčka i módna návrhárka prednedávnom ostrihala vlasy, omladla snáď o 20 rokov a dnes pripomína skôr sestru svojho jediného potomka než mamu. Veď posúďte sami.

Video: YouTube | Foto: Instagram, Twitter

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...