Televízia Doma už niekoľko mesiacov teší skalných fanúšikov telenoviel vysielaním obľúbeného seriálu Divoký anjel. Ten sa však o pár týždňov dostane do svojho finále. Do vysielania sa však zaradí ďalšia telenovela, ktorá patrila vždy medzi tie najpopulárnejšie. 

Televízia Doma prilákala v júli k obrazovkám tisíce skalných fanúšíkov argentínskych telenoviel, keď opäť oživila seriál Divoký anjel. Ten sa tak vrátil do našich obývačiek po dvadsiatich rokoch a aktuálne má za sebou približne 200 odvysielaných epizód.

Ako avizuje portál Mediaboom, telenovela má spolu 270 častí, takže o pár týždňov čaká divákov finále deja a koniec. Po vianočnej prestávke sa seriál na televíziu Doma vráti, pričom celkovo by mal byť ukončený do dvoch mesiacov.

A na čo sa môžu diváci tešiť po Divokom anjelovi? Podľa informácii portálu chystá televízia návrat kolumbijskej telenovely Skrytá vášeň a novinku už potvrdila aj samotná Markíza. Slovenky tak čaká všetkých 188 epizód, ktoré by mohli odštartovať už na prelome januára a februára. Následne sa zrejme dočkáte aj očakávanej 2. série seriálu, ktorá možno zahviezdi na obrazovkách v nasledujúcom roku. Krásna herečka zo Skrytej vášne mala pritom v lete rozprávkovú svadbu, na ktorej ju sprevádzal aj seriálový kolega.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mediaboom.sk │ Foto: FB/Pasión de Gavilanes, Televízia Markíza, YT/Telemundo