DJ EKG mal 17. decembra hrozivú autonehodu, keď sa na neho vyrútil vodič pod vplyvom alkoholu. Lekári mu oznámili, že sa zo zranení bude zotavovať minimálne šesť mesiacov. Jeho húževnatosť a bojovnosť mu však pomohla postaviť sa na nohy omnoho skôr.

Miroslav Ecker známy ako DJ EKG mal po autonehode 11 zlomenín. ,,Mal som zlomené všetky štyri končatiny, päť rebier a chrbát,“ povedal jeden z najznámejších DJ-ov na Slovensku. No aj napriek svojím zraneniam sa snažil čo najskôr dostať za mixážny pult.

Prekvapil samotných lekárov, keď im oznámil, že na svoje narodeniny bude stáť na svojich nohách. ,,Tak to bude zázrak,“ povedal mu jeden z lekárov posmešne. A hádajte čo? Miro oslavoval svoje narodeniny, pričom stál na svojich nohách. A to vôbec nie je všetko. Po štyroch mesiacoch stál opäť na pódiu a hral pre svojich fanúšikov.

DJ EKG sa rozhodol na sociálnej sieti zverejniť video, ktoré detailne zaznamenáva zotavovanie z vážnej nehody. Ukázal zábery, ktoré doteraz nemal šancu nikto vidieť. ,,Tento príbeh napísal sám život a ja ti ho ponúkam v mojom príbehu. Až keď sa udeje niečo zlé, vtedy sa začneš zamýšľať nad šťastím v živote,“ takto znejú úvodné slová vo videu.

Na svoje narodeniny stál na svojich nohách
Fanúšikovia ho priviítali búrlivým potleskom

 

Zdroj | Foto: facebook.com