Multitalentovaná umelkyňa Nela Pocisková (29) je nielen fantastickou speváčkou a herečkou, no predovšetkým mamičkou dvoch detí. Aj keď sa kráska v posledných rokoch venovala najmä svojej rodine, pomaly, ale isto sa vracia na svetlá reflektorov.

Nela Pocisková bola svojho času jednou z najúspešnejších domácich umelkýň, pričom pôsobila nielen v televízii a na hudobných pódiách, ale aj na divadelnej scéne. Muzikálová herečka stretla v seriáli Búrlivé víno svojho životného partnera Filipa Tůmu (41), ktorému porodila takmer ročnú Lianku a syna Hektora (2,5).

Úspešná Bratislavčanka uplynulý rok po dlhšom čase prikývla na spoluprácu a objavila sa v piatej sérii šou Tvoja tvár znie povedome. Fanúšikovia už v tom čase volali po tom, aby si Nela vytvorila instagramový účet, prostredníctvom ktorého by s nimi mohla komunikovať, no ona sa sociálnej sieti úspešne vyhýbala. Až doteraz!

Ako dokonca priznala, celkom sa jej virtuálny svet zapáčil, pričom priaznivcom hneď ukázala, že podstúpila vlasovú premenu. „Mááááááám nové vlasy, viem, že to majú už všetky naokolo, ale teším sa, že tie moje chuderky išli dole, lebo sa trápili už. Farbu ešte doladííííííme, pomaličky ďalej zájdem,“ nechala sa počuť Nela. A že jej to pristane!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/pociskova.nela, jakubgulyas, tvojatvarzniepovedome