Boxérsky zápas, ktorý sa odohral medzi špičkovými bojovníkmi bol naozaj tým, čím usporidatelia a hlavní účastníci chceli uspokojiť svojich fanúšikov. Popravde sa im to i podarilo a meno víťaza je v týchto minútach známe. 

Na zápasových stretnutiach a konferenciách si servítku pred ústa nedával ani jeden z účastníkov. Súboj medzi Floydom Money Mayweatherom a Conorom McGregorom bol zo začiatku veľmi vyrovnaný a na počudovanie sa Conor McGregor dostal až do desiateho kola. Športovci si počínali nadmieru vynikajúco a hoci sa stretli zástupcovia dvoch rôznych športov. Môžeme len súhlasiť, že obaja majú švih a poriadnu výdrž.

Po uplynutí desiateho kola Conorovi ubúdalo zo síl, čo Floyd využil na nemilosrdné technické K.O. Odhodlaný Ír si viedol celý zápas naozaj brilantne, no ku koncu ho jeho šťastie opustilo. Hoci chcel rozhodcovi povedať, že by rád pokračoval, no on i napriek tomu zápas ukončil, pretože Conorova tvár a rozpoloženie hovorili niečo iné. A tak si Floyd ,,money” Mayweather pripísal na konto päťdesiate víťazstvo svojej keriéry, získal trofej v podobe drahými kameňmi vybíjaného opasku a do vrecka si vezme 400 miliónov dolárov, naozaj krása!

Kto vie, či slová amerického boxera sú skutočné v tom, že sa už nikdy nevráti do profi ligy alebo je to len nejaký ťah aby navnadil fanúšikov a nechal ich v očakávaniach! Možno tu bude zanedlho opäť nejaký brilantný zápas s účasťou tohto velikána! Nechajme sa teda prekvapiť.

Foto:  Instagram