Budúca mamička dieťaťa Borisa Kollára sa snaží uživiť ako sa dá. Okrem toho, že spieva, je aj majiteľkou salónu krásy v Bratislave. Ozýva sa však veľa nahnevaných žien, ktoré salón navštívili.

[sociallocker]Barbora Balúchová je majiteľkou salónu krásy, ktorý má v ponuke služby ako kozmetické ošetrenia, permanentný make-up, aplikácia mihalníc, nechtový dizajn, pedikúra, masáže či dokonca veštenie-poradenstvo. Prezentuje sa ako luxusný salón s nádherným a voňavým priestorom, v ktorom sa o vás postará profesionálny tím. Avšak, viaceré zákazníčky tvrdia presný opak. So službami aj prístupom salónu sú maximálne nespokojné a negatívny názor majú aj na samotnú majiteľku Balúchovú. Tá svoj salón propaguje aj na sociálnej sieti, kde ju v poslednom období sleduje určite oveľa viac ľudí ako v minulosti.

“Nakoľko sa mi po týždni slečna Balúchova neozvala, tak sa chcem s vami podeliť o moju skúsenosť s týmto tváriac sa profesionálnym salónom. Objednala som sa cez online formulár na mihalnice (nikde nebolo uvedené, že online formulár nefunguje) ku Katke. Prišiel mi samozrejme aj potvrdzujúci email. Prišla som na dohodnutý čas, ešte k tomu v predstihu 10 min,” hovorí zákazníčka Zuzka. Svoj príbeh ukončuje tým, že až na mieste sa dozvedela, že slečna, ku ktorej sa objednala už v salóne nepracuje. A dokonca tam ani nebol nikto, kto by jej mohol mihalnice spraviť.

Ďalšia zákazníčka okomentovala mihalnice zo salónu. Tie sa jej vraj odlepovali, a šancu im dala viackrát. “Som sklamaná. Nikdy viac. Peniaze viem vyhodiť aj inde,” tvrdí. Balúchovej salón ponúkal svoje služby aj na zľavových portáloch. Aj tam sa však objavilo viacero negatívnych názorov. “Mala som popáleniny 1.stupňa, do týždňa boli chĺpky späť, bolesti som mala niekoľko dní. Už nikdy viac,” sťažuje sa Lucia. Jedna zo zákazničiek, Radka, prehovorila aj o tom, ako sa správala samotná majiteľka Balúchová a aké problémy so salónom mala.

Salón mal problémy s organizáciou

Zdroj/Foto: Facebook, zlavomat.sk[/sociallocker]