Polícia Slovenskej republiky informovala verejnosť o mimoriadnej dopravnej nehode, ku ktorej došlo v smere do Bratislavy. Na 23,5 km diaľnice D1 sa prevrátil kamión s návesom, pričom jeho obsah zablokoval celú jazdnú dráhu v troch pruhoch.

V utorok v doobedňajších hodinách došlo na diaľnici D1 v smere do Bratislavy k nehode kamiónu, ktorý viezol v návese piesok. Podľa doterajších informácií vodič tohto nákladného vozidla jazdil v pravom jazdnom pruhu, pričom sa pravdepodobne dostatočne nevenoval vedeniu vozidla a zišiel s ním na nespevnenú časť pravej krajnice. Ako informuje polícia, šofér mal následne strhnúť volant, aby kamión vyrovnal, avšak došlo k jeho prevráteniu aj s návesom.

Úsek je momentálne od 13. hodiny neprejazdný, nakoľko prebieha odstraňovanie následkov škodovej udalosti. Hliadka dopravnej polície zároveň zabezpečuje odklon dopravy v smere na Senec a Pezinok. Polícia tiež vodičov žiada, aby pri prejazde uvedeným úsekom zvýšili svoju pozornosť, prípadne na cestu využili inú trasu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Polícia BA kraj