Hoci sa Slovákom mnohokrát zdá, že naši kandidáti do Europarlamentu neboli celkom najideálnejší, po zhliadnutí tohto videa určite prehodnotia svoj názor. Internetom totiž koluje video šialenej Češky, ktorú si naši susedia zvolili na reprezentáciu v Bruseli.

Europarlament je miestom, kde sa stretávajú rôzni poslanci a nie každý zapadne v dave. Aj keď mnohí Slováci po zvolení našich zástupcov v Bruseli šomrali, po zhliadnutí tohto videa určite prehodnotia svoj názor.

Naši českí bratia totiž zašli ešte o kúsok ďalej a medzi zvolenými europoslancami, ktorí sa regulérne dostali do parlamentu, kde budú zastupovať svoju zem, sa objavila aj istá Markéta Gregorová z Pirátské strany. Pôvodne mala zastávať post na brnenskej radnici v oblasti kultúry, po kritike sa ho ale vzdala.

A čo je na tejto europoslankyni také zvláštne? Vo voľnom čase sa venuje hre na ukulele a jedna z jej pesničiek „Dojazdy“ je doslovnou ódou na drogy. Presnejšie povedané, Markéta si želá, aby vedci vyvinuli látku, ktorá bude bez nepríjemných vedľajších efektov či stavov opíc. V klipe nechýba biela čiara na stole, cigarety či fľaša alkoholu. Veď sa presvedčte sami!

Odvážna Češka je novou europoslankyňou

Zdroj │Foto: YouTube/Anonymni Uzivatel, piratskelisty.cz