Pred pár hodinami obletela svet ďalšia zarmucujúca správa zo svetového šoubiznisu. Herecký velikán menom Richard Lawrence Hatch naposledy vydýchol a zomrel vo veku 71 rokov. 

Americký herec je skôr známy pre staršie publikum, no vďaka svojej postave kapitána Apolla z úspešnej snímky “Battlestar Galactica” si získal mnoho fanúšikov po celom svete. Richard Hatch v tomto originálnom dobrodružnom seriáli s vedecko-fantastickou tématikou, ktorý sa dočkal po rokoch aj nového spracovania, doslova hviezdil. Vďaka hlavnej úlohe bol v roku 1979 dokonca nominovaný za najlepšieho herca na Zlatý Glóbus, žiaľ prestížnu sošku si domov neodniesol.

Richard Hatch

Podľa zahraničných informácií, známy herec prehral boj s rakovinou pankreasu. Richard naposledy vydýchol vo svojom dome a v posledných chvíľach pri ňom sedel jeho syn. Táto smutná správa nezasiahla len jeho najbližších, ale i hereckých kolegov či obyčajných fanúšikov. Mnohí z nich si na neho zaspomínali na sociálnych sieťach a aj týmto spôsobom mu dali posledné zbohom.

https://twitter.com/isDARTHVADER/status/829105798978600962

Foto: YouTube, Twitter, depositphotos.com | Zdroj: dailynews.com