Evita Twardzik Urbaníková je autorkou 14 knižných titulov, pričom román Všetko alebo nič sa stal bestsellerom nielen v kníhkupectvách, no mimoriadny úspech zaznamenal aj vo filmovom spracovaní. Teraz sa výnimočná spisovateľka vracia na plátna kín so svojim ďalším titulom Príliš osobná známosť!

Úspešná ženská spisovateľka Evita Twardzik Urbaníková sa svojimi reálne zobrazenými partnerskými príbehmi dostáva pod kožu mnohých žien. Po fantastickom úspechu kinohitu Všetko alebo nič sa vracia na filmové plátna s romantickou novinkou Príliš osobná známosť, ktorú si môžete pozrieť už od 16. januára.

„Príliš osobná známosť je presne o tom, že život je hojdačka, raz sme dole, raz sme hore, niekedy sme dlhšie tam, niekedy na tej druhej strane a je plná emócii. Čím som staršia, tým viac vnímam, že nič v živote nie je čiernobiele, a to sa mi páči aj na príbehoch troch žien, ktoré sú nosné v tomto filme,“ hovorí spisovateľka.

Vo filme Evity a režisérky Marty Ferencovej sa v hlavných rolách predstavia tri české herečky Petra Hřebíčková, Tatiana a Dyková a Eliška Balzerová. Jedným z najvýraznejších prekvapení celého filmu však bola pre tvorcov len 5-ročná Valentýna Bečková! „V jednej scéne sme potrebovali, aby srdcervúco plakala a ona aj srdcervúco plakala a keď doplakala, prišla za mnou a spýtala sa – plakala som tak, ako si to napísala?“ spomína Evita.

Okrem ženských hrdiniek sa vo filme môžete tešiť aj na mimoriadne príťažlivých mužov, ktorých tentokrát stvárnia Branislav Trifunović, Predrag Manojlović, Janko Popović Volarić, ale aj Ľuboš Kostelný a Marián Mitaš.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Video: YouTube